Branża BEAUTY

Branża beauty

Złocenie wypukłe błyszczące

Branża BEAUTY

Na decyzję o zakupie u klientów wpływa między innymi jakość produktu. W związku z tym, że usługa nie ma wymiarów fizycznych, znacznie trudniej ocenić poziom jej jakości. Dlatego też istotną kwestią w strategii marketingowej dla usług jest nadanie im charakteru materialnego, tak dalece jak to możliwe, i podkreślenie korzyści, jakie nabywca odniesie w wyniku zakupu. Materialną namiastką dobrego zabiegu może być np. elegancko wykonana wizytówka, karta stałego klienta czy voucher.

Wizytówki złocone

Niech klient będzie w stałym kontakcie z Tobą, dzięki wyjątkowej wizytówce. Różne możliwości zdobień. Szczególnie polecana: folia extra matowa i aksamitna w dotyku Soft Touch, wybiórczy lakier UV/UV3D, tłoczenie, złocenie i wiele więcej. Możliwość także wykonania wizytówek na ekskluzywnych papierach ozdobnych.

Karty lojalnościowe

Zachęcają do regularnego korzystania z usług. Klienci uwielbiają benefity, które takie karty oferują (np. stały rabat, zbieranie naklejek/pieczątek, które można wymienić, zachęcają do regularnych zamówień/wizyt).

Vouchery

Idealny prezent, wielu klientów pragnie obdarować ukochaną osobę, wybiera właśnie tę formę, zapewniającą miłe doznania. Obecnie coraz częściej, zamiast przedmiotów ludzie pragną być obdarowywani praktycznymi upominkami, które zapewniają wspomnienia.

Identyfikacja wizualna to niezbędna część marketingu każdej firmy. Bez zbudowania prawidłowego wizerunku, Twoja firma nie uzyska rozpoznawalności, nie zdobędzie serc lojalnych klientów, tym samym nie wykorzysta swojego potencjału maksymalnie.